Pokyny distančního vzdělávání

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

od 2.11.2020 do 16.12.2020

• Materiály pro distanční vzdělávání budou vkládány  do jednotlivých dnů v týdnu
  • V každém dnu bude jeden hlavní úkol a dva další podúkoly
  • Podúkoly budou zaměřené na pracovní, výtvarné, grafomotorické i pohybové vzdělávání - Podúkoly nejsou povinné  - je to pouze pro zpestření dne.
  • Nejdůležitější je 1 hlavní úkol.
  • Témata vzdělávání budou různorodá
  • Materiály můžete využívat i během dalších dní, vracet se k nim podle zájmu dětí i potřeby při nezdaru
  • Můžete si  s dětmi vytvořit album a vkládat fotografie z činností,které jsou Vám předány prostřednictvím našich webových stránek nebo osobním odběrem, dělat zápisky co se Vám podařilo x nepodařilo, bavilo x nebavilo apod. - děti do něj mohou kreslit, lepit atd.
  • Můžete nám přeposílat vaše fotografie práce dětí na eml. p.zástupkyně ,na WhatsApp - zástupkyně : Vaše fotografie budou vloženy do galerie fotografií jednotlivé třídy pod názvem Distanční vzdělávání.
  • Pro rodiče, kteří nemají přístup k internetu, počítači nebo si nemůžou vytisknout vzdělávací materiály, bude ve vstupní chodbě připraven stolek s vytištěnými materiály na daný den v týdnu.
  • Od pondělí do pátku bude budova otevřena vždy od 8.30h do 11.00h.
  • Vypracované ,, úkoly" prosím nenoste do MŠ  během uzavření - předáte je na třídě po otevření MŠ.
  • Materiály můžete využívat i pro mladší děti -ze třídy Sluníčko, Motýlek i Berušky - vše je na zvážení Vás rodičů