aktuální nařízení od 6.4.2021

V prostorách mateřské školy

• Před vstupem do MŠ  a zadání otevíracího kódu – VŽDY použít desinfekci ( v příchodové hale )
  • Doprovázející osoba se v prostorách mateřské školy pohybuje vždy v roušce a to pouze po nezbytně nutnou dobu (zejména předání, vyzvednutí dítěte).
  • Děti v prostorách školy roušky nosit nemusí
  • Po předání ( vyzvednutí ) dítěte se nezdržovat v areálu školy.
  • Každé dítě také bude mít 1 náhradní roušku  v hygienickém obalu ( podepsané )pro případ příznaků infekce dýchacích cest během pobytu v MŠ - uložené v šatním boxu.

Děti, s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest) nebudou paní učitelky přebírat od zákonných zástupců. Zákonný zástupce dítěte bude vyzván ke kontaktování pediatra.

podrobnější informace : MS Teams