MŠ Emila Pittera České Budějovice

ŠKOLNÍ PROGRAM :

PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ UKONČUJÍ DOCHÁZKU V MŠ A PŘECHÁZEJÍ DO ZŠ - PROSÍM, POSTUPUJTE PODLE POKYNŮ SPRÁVCŮ ŠKOLNÍHO PROGRAMU ( ON-LINE POKLADNA ) - POKYNY NALEZNETE V ODKAZU AKTUALITY ( ŠKOLNÍ PROGRAM )

PRO RODIČE NOVĚ NASTUPUJÍCÍCH DĚTÍ DO NAŠÍ MŠ - PROSÍM, PROSTUDUJTE SI POSTUPY K PŘIHLAŠOVÁNÍ DO ŠKOLNÍ POKLADNY  ( ODKAZ NALEZNETE V AKTUALITÁCH ). PROZATÍM SE NEPŘIHLAŠUJTE,NEREGISTRUJTE - VŠE VÁM BUDE SDĚLENO NA TŘÍDNÍCH SCHŮZKÁCH BĚHEM MĚSÍCE ZÁŘÍ.

LETNÍ PROVOZ  OD 9.8.  DO  31.8.2021

• SCHÁZECÍ TŘÍDA MOTÝLEK OD 6:15

OD 6:15h DO 6:45 ZVOŇTE NA TŘÍDU MOTÝLEK PRO OTEVŘENÍ DVEŘÍ

( TÝKÁ SE MŠ KALIŠNICKÁ, MŠ PRESLOVA A  MŠ L.KUBY )

•  ZAVÍRACÍ TŘÍDA MOTÝLEK DO 16:45
  • ROZDĚLENÍ DĚTÍ:
  • TŘÍDA MOTÝLEK 1. PATRO = DĚTI ZE TŘÍDY SLUNÍČKO A MOTÝLEK                                                                                 (ŠATNA TŘÍDY MOTÝLEK )

PROVOZ TŘÍDY : 6:15 h - 16:45 h

KONTAKT : 606 123 118 ( NEPŘÍTOMNOST DÍTĚTĚ NA TŘÍDĚ MŮŽETE ODHLAŠOVAT I SMS )

• TŘÍDA BERUŠKA 2. PATRO = DĚTI ZE TŘÍDY BERUŠKA,TŘÍDY KRTEČEK  MOTÝLEK                                                            A MŠ KALIŠNICKÁ      ( ŠATNA TŘÍDY BERUŠKA )

KONTAKT : 606 123 309  ( NEPŘÍTOMNOST DÍTĚTE NA TŘÍDĚ MŮŽETE ODHLAŠOVAT I SMS )

• TŘÍDA KRTEČEK 2.PATRO  = DĚTI Z MŠ PRESLOVA A MŠ L. KUBY                                                                                       (ŠATNA TŘÍDY KRTEČEK )

KONTAKT : 606 123 084 ( NEPŘÍTOMNOST DÍTĚTE NA TŘÍDĚ MŮŽETE ODHLAŠOVAT I SMS )

• ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY:  702 231 726; 386 356 007

VÁŽENÍ RODIČE DĚTÍ ODCHÁZEJÍCÍCH Z NAŠÍ MŠ - PŘEPLATKY ZE ŠKOLNÍHO PROGRAMU ( ON-LINE POKLADNY), VÁM BUDOU VRÁCENY BĚHEM MĚSÍCE ZÁŘÍ 2021.

Kde nás najdete?

Projekty:

Loga: Evropská unie, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Od 1. 9. 2019 – 31. 8. 2021 je naše škola realizátorem projektu

reg. číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0013602 s názvem "MŠ E. Pittera šablony II",

který je spolufinancován Evropskou unií.Projekt je zaměřen na podporu rovného přístupu

ke kvalitním programům školního rozvoje,k primárnímu vzdělávání a rovněž možnostem

formálního a neformálního vzdělávání. Celková výše podpory činí 561 360 Kč.

Jsme zapojeni do akreditovaných vzdělávacích

programů NIDV pro ŠABLONY I a ŠABLONY II

Spolupracujeme: