Provoz o letních prázdninách

Vážení rodiče,

předpokládáme, že mateřská škola bude znovu otevřena od 25. 05. 2020. Provoz bude probíhat v souladu s doporučeními Ministerstva zdravotnictví ČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. S největší pravděpodobností budou muset mít děti po dobu pobytu v MŠ minimálně 3 ks roušek, budou muset dodržovat hygienická doporučení (bude jim měřena teplota při vstupu do MŠ, budou si dezinfikovat ruce, vstup na WC a do koupelny po jednom, stravování v nižším počtu dětí s rozestupy) a zákonní zástupci budou dokládat čestné prohlášení o bezinfekčnosti dítěte. V současné chvíli čekáme na pokyny výše uvedených ministerstev a zřizovatele. Žádáme rodiče o zvážení účasti dětí na vzdělávání v tomto období.

Provoz o letních prázdninách

Provoz o letních prázdninách bude omezený, děti se v letošním roce nebudou z hygienických důvodů moci umisťovat v jiných mateřských školách, tak jak to doposud bylo zvykem, každá MŠ bude mít letní provoz zajištěný ve své mateřské škole a to podle potřeby, provozních a technických možností školy.

Naše mateřská škola bude mít zajištěný provoz o letních prázdninách takto:

od 01. 07. – 24. 07. 2020 - prázdninový provoz

od 27. 07. – 21. 08. 2020 - bude MŠ uzavřena z důvodu rekonstrukce ve školní jídelně a stavebním pracím na školní zahradě

od 24. 08. – 31. 08. 2020 - prázdninový provoz

od 01. 09. 2020 – běžný provoz, nový školní rok

Žádáme rodiče, aby docházku svých dětí nahlásili vedení mateřské školy zasláním vyplněného prohlášení o docházce dítěte o letních prázdninách a to nejpozději do 15. 05. 2020. Na pozdější dodání tohoto dokladu nebude brán zřetel. Děkujeme za pochopení.

Prohlášení - letní prázdniny