MŠ Emila Pittera České Budějovice

VÁŽENÍ RODIČE, VE FOTOGALERII KAŽDÉ TŘÍDY BUDOU FOTOGRAFIE DOSTUPNÉ DO 22.8.2021 - PO TOMTO DATU BUDOU SMAZÁNY.

VÁŽENÍ RODIČE DĚTÍ ODCHÁZEJÍCÍCH Z NAŠÍ MŠ - PŘEPLATKY ZE ŠKOLNÍHO PROGRAMU ( ON-LINE POKLADNY), VÁM BUDOU VRÁCENY BĚHEM MĚSÍCE ZÁŘÍ 2021.

INFORMACE K LETNÍMU PROVOZU V MŠ E. PITTERA

Provoz mateřské školy je od 09. 08. – 31. 08. 2021 naplánován pro děti přihlášené k celoroční docházce do Mateřské školy E. Pittera, pro Mateřskou školu Kališnická, pro Základní a Mateřskou školu L. Kuby a  pro Mateřskou školu Preslova a následovně:

• od 09. 08. 2021 – 20. 08. 2021        je zajištěn provoz pro MŠ E. Pittera, MŠ Kališnická,

ZŠ a MŠ L. Kuby a MŠ Preslova

• od 23. 08. 2021 – 31. 08. 2021        je zajištěn provoz pro MŠ E. Pittera a MŠ Preslova, ostatní

mateřské školy budou mít provoz již ve svých školách

Provoz o letních prázdninách se ve všech školách zajišťuje pro rodiče dětí, kteří oba docházejí do zaměstnání a nemají možnost se o své dítě postarat.

Vzhledem k současné epidemické situaci nelze vyloučit, že se provoz o letních prázdninách na základě vládních rozhodnutí nebo rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví změní. Sledujte proto naše webové stránky, kde budeme případné změny zveřejňovat.

Kde nás najdete?

Projekty:

Loga: Evropská unie, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Od 1. 9. 2019 – 31. 8. 2021 je naše škola realizátorem projektu

reg. číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0013602 s názvem "MŠ E. Pittera šablony II",

který je spolufinancován Evropskou unií.Projekt je zaměřen na podporu rovného přístupu

ke kvalitním programům školního rozvoje,k primárnímu vzdělávání a rovněž možnostem

formálního a neformálního vzdělávání. Celková výše podpory činí 561 360 Kč.

Jsme zapojeni do akreditovaných vzdělávacích

programů NIDV pro ŠABLONY I a ŠABLONY II

Spolupracujeme: